Vendégkönyv

Fórumok

Kérjük mondja el véleményét, amelyet másokkal is megosztana.

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.

Permalink - DJ. GABOR küldte be 2009. 02. 04., sze – 16:06 időpontban

Én is próbáltam mindenkit puszilgatni, ölelgetni az apámat kerestem mindenkiben, vagy csak egy felnőttet, aki ugyanúgy támogat! Ezt mindíg a kedvenc tanáromban kerestem, aki visszautasított, mások kiröhögtek... Ezeket talán épp ésszel nem is lehet feldolgozni. Gondolom, te is valahogy így vagy vele! Mindenesetre, ha van szellemvilág, ha nincs mindíg próbálok úgy cselekedni, hogy büszkék legyenek rám! :) Jó neked, hogy történnek veled ilyen dolgok... biztos szeretett téged és a lelke ezért nem tud itthagyni

Ennyi ideje tag
2010. 07. 04., v – 12:48

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2009. 02. 04., sze – 16:11 időpontban

ismerős...

Ennyi ideje tag

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2009. 02. 04., sze – 19:34 időpontban

De az önsajnáltatásból nem sül ki semmi jó, csak az hogy Depressziós leszel... Gondolom neked is csak felszínes barátaid vannak, ilyenkor álltalában mindenki egyedül van... Tanács : LOVAK!! minden mennyiségben! Bennük nem fogsz csalódni, ezt megígérhetem... a szemükben egy varázslatos dolgot fogsz látni és ezt a varázst, a hozzád hasonló ember veszi csak észre igazán! Légy önző... és ha belédkötnek ne hogy eltűrd! Bizonyítsd be, hogy vagy valaki...

Permalink - DJ. GABOR küldte be 2009. 02. 05., cs – 09:16 időpontban

Ez nem hangzik rosszul, bár nem tudok sokat a lovakról... Tudna ajánlani valaki nekem egy lovas oldalt?

Permalink - Alienita küldte be 2009. 03. 10., k – 07:14 időpontban

Nagyon szép, igényes honlap, csak gratulálni tudok. További sikeres kutatást és pergő klubéletet kívánok! (És már nagyon várom az őszi Galaktika-napot :-))

Ennyi ideje tag

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2009. 03. 14., szo – 09:56 időpontban

pl: www.lovaselet.hu Itt nagyjából mindent megtalálsz.

Permalink - Ildikó küldte be 2009. 04. 17., Pén – 20:48 időpontban

Nagyon örülök hogy van egy olyan oldal,ahol rengeteg érdekes dolgot tudhatunk meg

Ennyi ideje tag
2009. 07. 21., k – 10:19

Permalink - Ruszka Erika küldte be 2009. 07. 21., k – 10:53 időpontban

Nagyon örülök, hogy megtaláltalak titeket,várom a dimenzióváltást. Üdv mindenkinek!

Permalink - Totya küldte be 2009. 09. 01., k – 18:51 időpontban

Üdvözlet !
Sajnálatos módon egyre kevesebb a sci-fi weboldal, illetve a hasonló témával foglalkozó honlap. Ez az oldal egy üde színfolt.
Sok sikert, és sok látogatót kívánok.

Permalink - pocok küldte be 2009. 09. 15., k – 15:54 időpontban

Sziasztok!!!:)
Hát nem rossz az oldal...bár nekem egy két abszúrdnak tűnő dolog feltűnt az oldalon...
Nem mondom hogy nem igaz de sárga szemű kis "manó" hát azért az ami tényleg abszúrdnak tűnik...de amúgy nagyon jó egy oldal...:):):):)
Csak így tovább!!!!!:)

Permalink - Death 576 küldte be 2009. 10. 31., szo – 22:06 időpontban

Szerintem ráértek még a vilábvégével. Én lekéstem a 2000-est, a 2003-ast, meg a 2008-ast is. szerintem a 2012-es re se megyek el.

Permalink - Attilaa küldte be 2009. 11. 12., cs – 20:55 időpontban

Én hiszek a maják jóslásában és én vagyok a kiválasztott. És honnan tudom mert hiszekbenne és érzem.

Permalink - Csizmadia Antal küldte be 2009. 11. 21., szo – 21:05 időpontban

Tisztelt Baráti Kör tagok!
Részt vettünk a szombati előadáson, és ezúton szeretnék köszönetet mondani érte!Bár mint a végén kiderült, nem minden téma az előre meghirdetett körben mozgott, érdekes, és elgondolkodtató volt. Megérte Békéscsabáról átmenni, bízom benne hogy erre ezentúl többször sor fog kerülni.
Jó munkát,minden jót a tagoknak: Váradi Tünde, Csizmadia Antal

Permalink - Gál Imre küldte be 2009. 11. 22., v – 17:26 időpontban

Kedves Tünde és Antal!!
Nagyon örülünk ,hogy átjöttek és úgy érezték ,hogy nem hiába volt és jónak ítélték meg az estét.Lehet,hogy jómagam aki szervezem és a klub vezetője Dr. Frankó Károly kicsit kritikusabbak vagyunk,hiszen ez már a sokadik ilyen rendezvényünk../lásd honlap-rendezvények/
Az igazság ,hogy szeretjük tudni mi fog elhangzani hogy mire hivóm meg az érdeklődőket..Bármikor szivesen látjuk Önöket akár még a havi klub gyülésekre is nézzenek át.
Tisztelettel:Gál Imre Klub titkár

Permalink - katu küldte be 2009. 12. 19., szo – 14:31 időpontban

én egy 14 éves lány vagyok, és 2 éve egy éjjelen felébredtem egy zajra!Nagyon megvoltam ijedve, mert akkoriban még az öccsémmel aludtam egy szobába, és egy kisebb alak állt az ágya mellett.nagyon megijedtem és nem tudtam egyszerűen megszólalni csak az járt a fejemben hogy mi lesz ha megszólalok és történik velem valami, csak az alakját láttam semmi mást, és utána csak arra emlékszem hogy bebújtam a takarom alá és reggelig nem bírtam elaludni annyira féltem, utána persze elmondtam anyukámnak és ő persze nem hitt nekem csak annyit mondott hogy álmodtam, és most ezzel kapcsolatba máig se tudom hogy mit higgyek de a félelem mindig bennem van és egyre jobban érdekelnek az ilyen dolgok.

Ennyi ideje tag

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2010. 01. 08., Pén – 19:30 időpontban

2012... Kiválasztott? A Képlet című filmből szedted? Azért a remény hal meg utoljára :)Egyébként jó film, mindenkinek ajánlom, akit érdekel a jóslat...Én, nem akarnék kiválasztott lenni, az sem érdekel, hogy mikor halok meg! Az a lényeg, hogy a szeretteim között lehessek és minden napot egy csodaként éljek meg! Ki tudja mi lesz addig? Simán lehetne tenni valamit a bolygónkért...Mindenki fittyet hány a felmelegedésre..De legalább odáig eljutottunk, hogy az ivóvízzel és az energiával spóruluk... Nem értem...Mikor fogják már fel, hogy nem csak a jegesmedve fog kihalni, hanem mi is ;)

Ennyi ideje tag

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2010. 01. 08., Pén – 19:34 időpontban

2008-ban semmi nem lett volna, 2005. Májusába lett volna bolygó együttállás. Rég voltam az oldalon, de aki szkeptikus és nem hisz a ,, sárga manókban˝ akkor minek látogatja az oldalt?

Ennyi ideje tag

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2010. 01. 15., Pén – 17:05 időpontban

Nem csak a Magyar ,,kormány˝ rontotta el a dolgokat... A Gazdasági válság téma nem, hogy javulna, egyre csak romlani fog! Amerikában a dollár elveszti értékét, az emberek éhezni fognak és nagy a valószínűsége annak, hogy kitör a III. V. háború!Ha ez még nem volna elég, közeledik a Niburu ( más néven ,,X˝) bolygó. Kb. 3600 évente halad el a föld mellett, de most nagy valószínűséggel be is fog csapódni. Minden ezt hajtja ha jól emlékszem a Biblia is ezt írja. Kihal a földi élővilág 80-85 %-a ... szóval a kiválasztott egy két patkány és néhány bogárfajta lesz :D

Permalink - Gábor23 küldte be 2010. 01. 16., szo – 22:05 időpontban

Ez így igaz! A Niburu surlódása következtében lesznek a természeti katasztrófák, a pólusváltás... Fel kell kötnünk a gatyát, skacok!

Permalink - Cirmike küldte be 2010. 01. 31., v – 12:55 időpontban

Én is érzem a változást négy éve!2012-ben hat éve lesz.Dec.-21=3 Minden stimmel és jön a negyedik dimenzió!

Permalink - Hannah küldte be 2010. 02. 05., Pén – 15:13 időpontban

De ügye ez nem igaz!?

Permalink - lekszy küldte be 2010. 02. 09., k – 17:38 időpontban

tih most komolyan hisztek 2012-ben???

Ennyi ideje tag
2010. 02. 25., cs – 21:30

Permalink - Apollo20 küldte be 2010. 02. 16., k – 20:11 időpontban

Békés megyében forgatandó filmemhez keresek szereplőket és olyan fiatal szakembereket akik jártasak sztec. területen. Semmi olyan nem lesz benne, ami gáz. Tavaszra tervezem és a neten fog menni. A célja, hogy olyan nézettségű filmel álljunk elő, ami a továbbiakban pénzt hozhat / reklám, stb./!
Amennyiben érdekel, és beszélsz angolul/magyarul és lenne kedved hozzá jelentkezz. Fizetni nem tudok, de aki szerepel benne, az minden befolyt bevételből %-osan kapja a zsetont. Ezt szerződésben is rögzítjük. Néhány szó a filmről: sci fi. A történet n em publikus, de a sztori félelmetes. Itt a lehetőség!
Akit érdekel egy rövid fényképes bemutatkozást kérek a bekesiscifi@gmail.com címre.
Remélem sikerült felkeltenem a figyelmedet és jót tudunk majd alkotni.

Permalink - Mea küldte be 2010. 03. 03., sze – 15:17 időpontban

Nem tudom, nem is érdekel! Ha olyan marha fejlett techinkával rendelkezünk, akkor csináljanak valamit a Niburuval meg a felmelegedéssel...Szinte félelmetes milyen tudás van egyes emberek kezében és nem használják!??

Ennyi ideje tag

Permalink - Lovascsajszi küldte be 2010. 07. 04., v – 13:08 időpontban

Valahol nagyon várom, hogy a legutolsó kristálykoponya is előkerüljön és végre fellszáljon a köd az emberek szeméről... Úgy hírlik, a legutolsó itt van, a Kárpátmedencében..De úgyis csak akkor bukkan elő, ha megérünk rá... Nemrég, böngésztem a neten és egy video portálon találtam egy videot, amelyben két IQ betyár parasztember, elfogott egy idegent, kamerázni és kínozni kezdték...Annyi eszünk miért nincs, hogy talán nem bántani akar? Eddig is köztünk voltak és bizonyára oka van annak, hogy egyre sűrűbben jönnek..Pszichológia, ami ,,idegen˝, attól tartunk és vagy elmenekülünk, vagy rosszabb esetben megtámadjuk és brutálisan megöljük..Akit érdekel a vidi priwin elküldöm, kb fél perces, de én három napig nem tudtam aludni tőle. Én lassan már az emberektől jobban félek...Felháborít, hogy ennyi felelőtlen ember van a világon! Egyébként javul az oldal, elismerésem a szerkesztőségnek!