Éjszakai jelenségek

Sziasztok! Hatalmas segítségre lenne szükségem! Már nem tudom mit tegyek!
Az utóbbi néhány hónapban rendszeresen furcsa dolgokat látok éjszaka ha kinyitom a szemem ( nem minden alkalommal )
Van, hogy csak egyszer történik meg és van, hogy többször is.
Nagyon nehéz elmagyarázni!
A szituáció a következő: kinyitom a szemem és egy folt félét látok.... van hogy olyan mint egy gömb vékony szálakbol van hogy inkább vmi féle mini szerkezetre hasonlít... és lassan elhalad előttem mindig kivétel nélkül ugyanabba az irányba a fejem fölötti fal felé ott pedig eltűnik...
Olyan mintha egy tárgy lenne de annál haloványabb kissé áttetszőbb
Nem alvási paralízis az biztos, mert tudok mozogni
Próbáltam már megérinteni is, de hiába.. nem tudtam hozzá érni...
Az elmúlt éjjel viszont más volt egy kicsit... ugyanis mielőtt megtörtént úgy éreztem valami kényszerít, hogy ki nyissam a szemem
Mintha valami nyomás lett volna rajta... persze mikor kinyitottam ismét ott volt.... ahogy elhaladt a fal felé fel is ültem az ágyban és utána fordultam...
Mi lehet ez??? Könyörgöm segítsen valaki, mert nem tudom meddig bírom ezt így... megijeszt, frusztrál és lassan dühít is, mindeközben pedig el vagyok teljesen keseredve
(Meg nem tudtam senkinek szólni hogy látja e... éjjel párom nem volt itthon így anyumat megkértem legyen velem... szóltam neki de mire felébredt rá a dolog ismét eltűnt a falnál...)
Ha tud valaki segíteni azt köszönöm!!!

Ossza meg ismerőseivel!

Új hozzászólás