2012 (a film)

Fórumok

A maják ősi naptára bonyolult csillagászati ismereteket és kifinomult matematikai számításokat igénylő tökéletes alkotás. Egy baj van vele: 2012-ben véget ér, és sokan úgy gondolják, nem véletlenül. A világ sem tarthat tovább, mint a misztikus tudást tartalmazó naptár. Néhány vezető tudós 2009-ben igazolta, hogy valóban közel a vég, és segítségükkel a világ leghatalmasabb államainak vezetői el is készítették a tervet, amelynek alapján sok ember megmenthető… de távolról sem az összes.
Jackson Curtis (<strong>John Cusack</strong>) két gyerekével kirándul a Yellowstone Nemzeti Parkban, amikor véletlenül rátalál egy titkos kutatólaboratóriumra, és rájön, hogy a kormány hallgatott a közelgő apokalipszisről. Kétségbeesett versenyfutásba kezd az idővel, hogy megmentse a családját: földrengéseket, vulkánkitöréseket, szökőárakat kell túlélnie – mindazt, amit a Föld tartogat a halálra ítélt lakóinak.

A <strong>Függetlenség napja</strong> és a <strong>Holnapután</strong> rendezőjét lenyűgöző látványvilága, a vérfagyasztó akciójelenetei és gyógyíthatatlan pesszimizmusa tette világhírűvé – most újra a civilizáció végnapjairól forgatott szemkápráztatóan látványos filmet, ami méltóan válhat majd az idei év egyik legnagyobb durranásává.

<strong>Főszereplők:</strong> John Cusack, Amanda Peet, Danny Glover, Thandie Newton, Oliver Platt, Chiwetel Ejiofor, Woody Harrelson

Magyar nyelvű honlap: <a href="https://www.intercom.hu/2012/&quot; title="2012">2012</a>

<object width="100%" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/clLvhHtTlRQ&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/clLvhHtTlRQ&hl=en_US&fs=1&&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="100%" height="340"></embed></object>

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.

Permalink - gerr küldte be 2009. 11. 18., sze – 11:35 időpontban

mi leszz velünk

Permalink - vivi küldte be 2009. 11. 23., h – 16:39 időpontban

ha ez megtörténik ami a videóba volt én nem tudom mit csinálok -.-" elég durva nem lehet elmenekülni se max egy másik bolygóra ami a földtől a legmesszebb van xD de addig az üzemanyag nem lenne elég!!!! sajna

sya csak annyit akarok mondani h nem képes egyik bolygó sem h oda meneküljünk talán a mars de az elvileg kihalt bolygó nah mind1 csak annyi h a világ végétől nem lehet menekülni!

Permalink - :-/ küldte be 2009. 11. 27., p – 13:48 időpontban

Nos, ha ez tényleg így történik aminek az olvasottak alapján kicsi az esélye, nos a grill csirke hozzánk képes mirelit halrudacskának fog számítani akkor (láva, földngések stb.)

Permalink - Névtelen küldte be 2009. 12. 03., cs – 17:52 időpontban

naon durva én egy kicsit beparáltam:(

Permalink - rati2 küldte be 2009. 12. 06., v – 20:56 időpontban

Remélem Bruce Willis ráér akkortájt.

Permalink - Névtelen küldte be 2009. 12. 09., sze – 12:21 időpontban

hát ez tényleg elgondolkodtató kemények

Permalink - Zsuzsy küldte be 2009. 12. 13., v – 18:28 időpontban

hát am meg nem lehet másik bolygóra menekülni mert egyiken sem lelhető fent a víz és az oxigén szal elmenekülni se lehet 1 másik bolygóra!!

Permalink - Névtelen küldte be 2010. 01. 08., p – 19:21 időpontban

Hülyeség ez az egész.

Permalink - jani es mari küldte be 2010. 01. 08., p – 19:23 időpontban

szerintunk is:))

Permalink - Névtelen küldte be 2010. 02. 11., cs – 19:55 időpontban

csak annyit akarok mondani hogy megnéztem a filmet.én úgy vagyok vele hogy semmi sem tart örökké. ezek csak jóslatok.Gondolom ha egy ilyen kratasztrófa bekövetkezik elö jelei is lesznek.de az tény hogy a maják okosakvoltak hogy ezt igy ki tudták számolni.

Permalink - Hacker90 küldte be 2010. 03. 02., k – 13:21 időpontban

Mindig megerzem a veszelyt de most nem erzek semmit,szal nem lesz vilagvege! :)

Permalink - Biblia küldte be 2010. 04. 10., szo – 19:47 időpontban

Figyeljetek

Lehet hogy nem hisztek az urban meg jezusban de attol
ne vezesetek fere az egesz nepet h 2012ben velegvege lessz.
a majak hulye emberek voltak nem tudtak miaz az "agy"
am meg leteznek majak es meg nem haltak ki ezekszerint csak a majak halnak ki 2012 dec 20 kan ebben biztos vagyok!

Higyetek jezusban es meglatjatok az egesz eletetek megvaltozik.

Orvendjetek az eletnek amit az ur adott nektek!

Es koszonjetek jezusnak hogy felaldozta magat ertunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Permalink - Biblia küldte be 2010. 04. 10., szo – 19:47 időpontban

Figyeljetek

Lehet hogy nem hisztek az urban meg jezusban de attol
ne vezesetek fere az egesz nepet h 2012ben velegvege lessz.
a majak hulye emberek voltak nem tudtak miaz az "agy"
am meg leteznek majak es meg nem haltak ki ezekszerint csak a majak halnak ki 2012 dec 20 kan ebben biztos vagyok!

Higyetek jezusban es meglatjatok az egesz eletetek megvaltozik.

Orvendjetek az eletnek amit az ur adott nektek!

Es koszonjetek jezusnak hogy felaldozta magat ertunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ennyi ideje tag
2010. 06. 18., p – 19:33

Permalink - Lengyel küldte be 2010. 06. 18., p – 19:43 időpontban

Válasz Biblia üzenetére

Jézus egy vallási dogma.
Mi a vallási dogma?
Egy vallási vezető által tett kinyilatkoztatás.
Mi a vallás?

Egyes emberek rájöttek, hogyan élősködhetnek másokon. Be kell fenyíteni őket egy láthatatlan hatalommal, amely a rosszakat megbünteti, majd fel kell ajánlani, hogy a vallás képviselője meghallgatván a bűnt, közbenjár, és feloldoz.
Óriási üzlet ez. A keresztény egyház azokat, akik ellenálltak rendszerüknek, elpusztították. Azt ősi magyarságot Vajk által meg negyedelték, az európai áldozatok száma pedig 20 millióra tehető.

A vallásos emberek egy DNS hiba miatt képesek bármit valóságként elfogadni, megélni. A vallásosság egy genetikai betegség, deformáció.
Ezért az emberiség türelmes volt a hívő emberekkel, de ideje lenne őket felvilágosítani, s gyógyítani.